A teljes tantestület adatai

Név Szak Megbízatás
Keszei Balázs biológia, kémia, környezetvédelem igazgató
Móricz Imre német nyelv, történelem igazgatóhelyettes
Marton Judit biológia,
pedagógia
kollégiumvezető
Balogh Csaba fizika, kémia
Bancsó Andrea biológia, kémia, tanulásmódszertan munkaközösség-vezető
Bancsó Sándor biológia, kémia, informatika osztályfőnök,
munkaközösség-vezető, rendszergazda
Bindes Krisztina angol nyelv IKSZ koordinátor
Domnanovich Dóra német nyelv, történelem osztályfőnök
Dr. Mátrai István fizika, kémia,
angol nyelv
óraadó
Dr. Szárnyasné Tóth Teréz matematika, technika osztályfőnök,
munkaközösség-vezető
Francsics Katalin angol nyelv, orosz nyelv
Gazsi Izabella testnevelés,
német nyelv és irodalom
Hani Tibor testnevelés, matematika osztályfőnök
Horváth Krisztina biológia, kémia,
angol nyelv
pályaválasztási felelős
Kató-Földvári Melinda angol nyelv, filozófia, történelem osztályfőnök
Keszei Ildikó könyvtár, történelem iskolai könyvtáros,
gyermek- és ifjúságvédelmi felelős
Kiss Attila műszaki rajz óraadó
Kiss Zoltán földrajz, történelem pénzügyi ismeretek mentora
Kissné Fülöp Marianna angol nyelv,
orosz nyelv
munkaközösség-vezető
Lázár Mária Gabriella magyar nyelv és irodalom, történelem
Lepold Ágnes angol nyelv, matematika osztályfőnök
Marton Tünde angol nyelv,
német nyelv
osztályfőnök
Mészáros Gábor matematika, történelem
Molnár Tibor matematika, fizika
Molnárné Polgár Katalin német nyelv,
orosz nyelv,
Utazás és Turizmus
Móriczné Szecskó Rita történelem, néprajz osztályfőnök,
munkaközösség-vezető
Nagy Marietta angol nyelv, matematika osztályfőnök,
projektkoordinátor
Oroszné Kupi Teréz német nyelv, történelem AJTP programfelelős
Pató Attila informatika osztályfőnök
Pontyos Andrea magyar nyelv és irodalom osztályfőnök,
Irodalmi színpad vezetője
Pupp Anna magyar nyelv és irodalom, angol nyelv, orosz nyelv osztályfőnök
Rónaszéki Linda rajz,
vizuális kultúra
Claire Strasbaugh angol nyelv anyanyelvi lektor
Szele Rezső matematika, fizika osztályfőnök
Szeléné Varga Márta magyar nyelv és irodalom, orosz nyelv osztályfőnök,
munkaközösség-vezető
Toldi Beáta testnevelés,
szlovén nyelv
Tóth Botond testnevelés, földrajz diákönkormányzatot
segítő tanár
Tóth Kálmánné ének-zene
Tóthné Kupi Krisztina német nyelv,
orosz nyelv
munkaközösség-vezető
Varga B. Imre földrajz, angol nyelv, orosz nyelv, Utazás és Turizmus