Versenyeredmények

2011/2012. tanév

2011. szeptember 11. XXVIII. História futás

2011. szeptember 22. Atlétika Diákolimpia CSB

2011. október 10. Csató Béla Röplabda Emléktorna (fiúk)

Iskolánk csapata megnyerte a tornát, így a tavalyi év után zsinórban másodszor végzett az 1. helyen! A torna legjobb játékosának Kiss Máté 13.A osztályos tanulót választották!
Csapattagok: Hajós Attila, Bak Levente, Csonka Bálint, Kiss Máté, Szele Tamás, Giczi Zoltán, Molnár Gergely, Veszprémi Máté.

2011. október 12. Csató Béla Röplabda Emléktorna (lányok)

Iskolánk csapata a 9. helyen végzett!
Csapattagok: Ambrus Nóra, Csenár Eszter, Klobetz Orsolya, Hajós Gabriella, Steiner Borbála, Radanovits Rebeka, Schmidt Angéla.

2012. március 14. Amatőr Röplabda Megyei Döntő

A tornán 5 iskola képviseltette magát. A résztvevők száma miatt minden csapat játszott mindenkivel. Iskolánk csapata veretlenül, az elsőségről döntő utolsó mérkőzésen nagy csatában szerezte meg az 1. helyet, ezzel megnyerte a tornát!
Csapattagok: Hajós Attila, Rosta Szabolcs, Csonka Bálint, Kiss Máté, Horváth Máté, Szele Tamás, Giczi Zoltán, Molnár Gergely, Palotai Áron.

2012/2013. tanév

2012. szeptember 9. XXIX. História futás

2012. szeptember 25. Atlétika Diákolimpia CSB

2012. október 11. Tinódi Kupa + Jegyzőkönyv

2012. november 8. Csató Béla Röplabda Emléktorna (fiúk)

Iskolánk csapata megnyerte a tornát, így zsinórban harmadszor végzett az 1. helyen! A torna legjobb játékosának Horváth Máté 13.B osztályos tanulót választották!
Csapattagok: Szele Tamás, Horváth Máté, Koós Viktor, Molnár Gergely, Veszprémi Máté, Rába Bálint, Harsányi Áron, Mércz Patrik.

MOB

MDSZ