Vas Megyei Középiskolások Tárlata

A szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium szervezésében idén is megrendezésre került a Vas Megyei Középiskolások Tárlata, ahol a Jurisich Miklós Gimnázium fiatal alkotói is összemérhették tehetségüket másokéval.

A közel 250 pályázat közül mintegy 86 alkotásnak adott helyet a Savaria Egyetemi Központ aulája. A tizenhárom díjazott diák közül hatan iskolánk tanulói: Auer Alexandra, Busa Máté, Dalos Dorottya, Horváth Eszter, Illés Dorottya és Kővári Edit.

Mivel a legtöbb grafikát, festményt és fotót is szakköröseink készítették, így a legeredményesebb képzőművészeti munkát végző középiskolának járó oklevelet is elhozhattuk.

Rónaszéki Linda tanárnő, a gimnázium új "művészeti iránytűje" nagyon büszke a gyermekekre, akik ebben a tanévben két nemzetközi-, két országos- és több megyei eredményt is magukénak tudhatnak.

JMG

A képet Auer Gábor készítette.

A kiállításról bővebb információ a Kanizsai Dorottya Gimnázium honlapján vagy ide kattintva olvasható!

Osztálykirándulás

osztkir