Aktuális események

Diákélettel kapcsolatos programok

DÖK választás 2019/2020.

2019. szeptember 19-én, csütörtökön került sor az idei tanév első diákönkormányzati ülésére.

A tanév legfontosabb eseményeinek és időpontjainak ismertetése után a Diákönkormányzat új vezetőségének megválasztása történt meg.

A Jurisich Miklós Gimnázium Diákönkormányzatának elnöke: Varga Gréta 12.A osztályos tanuló lett.

A két alelnök pedig Andrasek Hanna 12.D, és Gáspár Glória 11.A osztályos tanulók.

DÖK kirándulás

A fertődi kastélynál 2012. június 14-én, csütörtökön - a tanév utolsó előtti napján - került sor az immár hagyományos iskolai sportnapra.

Ezen a napon a Diákönkormányzat tagjai közös kirándulásra mentek, melynek úticélja Fertőd volt, ahol az Esterházy-kastélyban jártak, majd ezután a Fertő-tavon vettek részt egy 1 órás sétahajózáson.

Osztálykirándulás

osztkir