Bennmaradós hétvégék

A programba felvételt nyert tanulók havonta egy alkalommal a hétvégét a kollégiumban töltik. A bennmaradós hétvégék változatos programokat kínálnak számukra: részt vesznek a kőszegi szüreti rendezvényeken, az EDUCATIO Nemzetközi Oktatási Szakkiállításon, tanulmányi kirándulásokra mennek, segítenek az AJTP programba felvételiző 8. osztályos diákoknak, tanulmányi versenyeken vesznek részt.

A 2011/2012. tanév bennmaradós hétvégéinek tervezett időpontjai és programjai ide kattintva olvashatók.

A 2012/2013. tanév bennmaradós hétvégéinek tervezett időpontjai és programjai ide kattintva olvashatók.

A 2014/2015. tanév első félévi bennmaradós hétvégéinek tervezett időpontjai és programjai ide kattintva, a második félévi tervezett időpontok és programok pedig ide kattintva olvashatók.

A 2015/2016. tanév első félévi bennmaradós hétvégéinek tervezett időpontjai és programjai ide kattintva, a második félévi tervezett időpontok és programok pedig ide kattintva olvashatók.

A 2017/2018. tanév bennmaradós hétvégéinek tervezett időpontjai és programjai ide kattintva olvashatók.