24 órás vetélkedő

A 24 órás vetélkedő - mint ahogy a neve is mutatja - egy 24 órán át tartó játék, melyen 30-50 fős csapatok mérik össze erejüket ügyességi, műveltségi, kreativitást igénylő, sport, zenés-táncos és egyéb feladatok keretében. A vetélkedő során kiadott feladatok mindig egy adott téma köré csoportosulnak.

Aki részt vett akár csak egyszer is egy ilyen vetélkedőn, az tudja, hogy a szervezkedés, készülődés, ötletelés, a csapattagok kiválasztása, a feladatok kiosztása már hetekkel korábban elkezdődik, maga a vetélkedő pedig felejthetetlen élményt nyújt mindenkinek!

Iskolánk, a kőszegi Jurisich Miklós Gimnázium az elmúlt években bebizonyította, hogy a legjobb csapattal rendelkezik a megyében, hiszen többször is sikerült megnyerni a Szombathelyen rendezett megyei vetélkedőt. S bár a csapat neve az időközben "kiöregedett" diákok miatt Két perc-ről Fél perc-re változott, a lelkesedés, kitartás, összetartó erő továbbra is a régi...

Ajánló

A játék menete

A 24 órás vetélkedő honlapja


Zsinórban negyedszer

Iskolánk Fél perc nevű csapata zsinórban negyedszer nyerte meg idén Szombathelyen a megye középiskoláinak megrendezett 24 órás vetélkedőt.

Galéria

Csapattagok:

  • Auer Alexandra 11.D
  • Bakk Kristóf 9.KNY
  • Biegner Dániel 12.D
  • Bodorkós Barnabás 13.D
  • Bolfán Blanka 12.C
  • Boros Zsófia 13.D
  • Busa Máté 11.A
  • Cserkuti Ádám 12.D
  • Csóka Boglárka 11.A
  • Dalos Dorottya 11.D
  • Fodor Benjamin 13.D
  • Giczi Zoltán 13.D csapatkapitány
  • Hajós Gabriella tavaly érettségizett
  • Harsányi Flóra 13.A
  • Horváth Dóra 12.C
  • Horváth Evelin 13.A
  • Horváth Mihály 12.D
  • Kálmán Veronika 12.D
  • Kiss Patrik 13.D
  • Koós Viktor 13.D
  • Kovács Gréta 11.D
  • Kővári Edit 11.D
  • Kurányi Dóra 11.A
  • Lasancz Eszter 13.D
  • Mércz Patrik 11.D
  • Molnár Gergely 13.D
  • Patyi Miklós 12.D
  • Pesthy Rebecca 13.D
  • Pungor Sára 11.D
  • Rába Bálint 13.A
  • Scheer Zóra 13.D
  • Szabó Bence 12.C
  • Szabó Márton 11.C
  • Szőke Bettina 12.A
  • Takács Laura 12.D
  • Tancsics Dóra 12.A
  • Tóth Fruzsina 13.D
  • Tóth Melinda tavaly érettségizett
  • Török Luca 11.A
  • Veszprémi Ádám 12.D

Felnőttek:

  • Nagy Marietta
  • Kató-Földvári Melinda
  • Auer Gábor
  • Dobos Éva

Zsinórban harmadszor

Iskolánk Fél perc nevű csapata zsinórban harmadszor nyerte meg 2013-ban Szombathelyen a megye középiskoláinak megrendezett 24 órás vetélkedőt.

Csapattagok:

  • Aizenpreisz Zoltán 13.D
  • Auer Alexandra 10.D
  • Balázs Ádám tavalyelőtt érettségizett
  • Biegner Dániel 11.D
  • Bolfán Blanka 11.C
  • Busa Máté 10.A
  • Cserkuti Ádám 11.D
  • Csóka Boglárka 10.A
  • Dalos Flóra 12.D
  • Dugmonits Márton 10.A
  • Giczi Zoltán 12.D
  • Hajós Gabriella 13.A
  • Harsányi Flóra 12.A
  • Horváth Dóra 11.C
  • Horváth Evelin 12.A
  • Kákonyi Detre 12.A
  • Kákonyi Zsolt 12.D
  • Kendik Dániel 13.D
  • Kiss Patrik 12.D
  • Kolarich Imre 13.B csapatkapitány
  • Koós Viktor 12.D
  • Kovács Gréta 10.D
  • Kozma Barbara 10.A
  • Kurányi Dóra 10.A
  • Lasancz Eszter 12.D
  • Mércz Patrik 10.D
  • Molnár Gergely 12.D
  • Perjési Dániel 13.A
  • Pintér Levente tavaly érettségizett
  • Pócza Zoltán 13.D
  • Pungor Sára 10.D
  • Rába Bálint 12.A
  • Rónai Máté 13.D
  • Steiner Borbála 13.A
  • Takács Alexander 9.A
  • Tóth Melinda 13.A
  • Török Luca 10.A
  • Varga Áron 10.A
  • Vidéki Máté 13.D
  • Vörös Virág 12.D
  • Zaicz Domokos 13.A

Felnőttek:

  • Pató Attila
  • Kolarich Péter
  • Horváth Balázs
  • Steiner Tamás
  • Török Tamás

Két perc

Iskolánk Két perc nevű csapata nyerte 2010-ben Szombathelyen a megye középiskoláinak megrendezett 24 órás vetélkedőt.

Csapattagok:

  • Adravecz Milán 13.D
  • Aradszki Zsombor 13.A
  • Balázs Ádám 12.A
  • Baranyay Bence 11.B
  • Beleznai Kinga 12.A
  • Bodor Norbert 13.A
  • Boros Bibiána 10.D
  • Buzás Dániel 13.A csapatkapitány
  • Csenár Eszter 11.D
  • Cser Zsófia 11.D
  • Déri Mónika 13.D
  • Farkas Fatime 13.D
  • Fekete Máté 13.D
  • Gárdonyi István 12.C
  • Gáspár Anett 11.B
  • Hajós Attila 11.D
  • Horváth István 13.D
  • Jesztl Donáta 11.C
  • Judi Tamara 13.D
  • Kálmán Gergely 13.D
  • Koós Nóra 13.D
  • Kovács Kitti 12.C
  • Küttel Orsolya 13.D
  • Laki Bernadett 11.D
  • Lenchés Márton 13.D
  • Magyar Viktória 11.C
  • Melhardt Gergő 11.D
  • Mészáros Máté 12.C
  • Molnár Dóra 13.A
  • Móricz Márton 13.D
  • Németh Martin 11.D
  • Neválovits Péter 13.D
  • Novits János 12.C
  • Parádi Vanda 13.D
  • Perjési József 12.A
  • Pesthy Rebecca 9.D
  • Pintér Levente 11.A
  • Rosta Balázs 13.D
  • Rosta Szabolcs 11.D
  • Schwahofer Nóra 11.B
  • Steiner Borbála 10.A
  • Steiner Luca 11.D
  • Szabó Tamás 13.A
  • Száka Kata 12.C
  • Szele Tamás 10.D
  • Szórádi Laura 10.D
  • Udvardi Bence 13.A
  • Vass Alexandra 10.A
  • Vizler Kitti 11.B
  • Vörös Virág 9.D

Felnőttek:

  • Hevesi Áron
  • Pató Attila
  • Tóth Botond

Osztálykirándulás

osztkir

Új Nemzedék

nemzedek

LOGO

logo

24 órás vetélkedő

ado